Drukuj
wenecja karnawa baner


Spędź karnawał w jednym z najpiękniejszych miast świata.

Wenecja nazywana jest „perłą Adriatyku” i odwiedzana jest przez turystów przez cały rok. Podczas karnawału, który rozpoczyna się w drugi dzień Bożego Narodzenia, miasto oblegane jest przez tłumy turystów, których łączy radość i chęć wspólnej zabawy. Symbolem weneckiego karnawału są kolorowe maski.  Od świtu do zmierzchu po ulicach Wenecji spacerują ludzie w strojach z XVII wieku, w charakterystycznych maskach i kostiumach. Jest to wspaniała okazja do zrobienia niepowtarzalnych zdjęć i wspólnej zabawy z tysiącami turystów z całego świata.

wenecja karnawa 1

 

 

 

 

 

Poza Wenecją podczas wyjazdu zwiedzamy również:

WERONA - zwiedzanie m.in. amfiteatr z I wieku, Piazza delle Erbe z malowniczym targiem i Plac Dantego, Dom Julii na Via Capello, Kościółek Santa Maria Antica z grobowcami Scaligierich.

VICENZA - zwiedzanie miasta - Teatro Olimpico, Kościół Korony Cierniowej, Piazze dei Signorii, Basilica Palladiana, Palazzo del Capitano, Katedra, Palazzo Chiericati.

PADWA - Bazylika św. Antoniego, Prato Della Valle z bazyliką św. Justyny, Uniwersytet, Palazzo Della Ragione.

 

LINK DO OFERTY: http://www.europol.com.pl/pl/view.php?id=ITAZ104

 
 

 

 

pit-logo sot-logo asta-logo pitm
tel. +48 32/ 206 20 27, GG: 34075796, bibione@bibione.info.pl

 

 

 

 

 

 

picasa

facebook

youtube

 

 

 

 

Kopiowanie treści (w tym tekstów, zdjęć i filmów video) bez pisemnego zezwolenia zabronione. Polityka prywatności, zastrzeżenia prawne