Drukuj

WYCIECZKI FAKULTATYWNE Z BIBIONE

MAJ, WRZESIEŃ

  • Poniższe wycieczki można zakupić u nas, w Polsce, w cenach promocyjnych.
  • Wycieczki odbywają się naszym autokarem, przy zebraniu się min. 35 uczestników.
  • Podczas wycieczki uczestnikom towarzyszy nasz pilot-opiekun, posługujący się językiem polskim.
  • Płatności za wycieczki można dokonać w euro na nasze konto dewizowe lub w złotówkach po przeliczeniu euro wg kursu Getin Bank - pieniądze/sprzedaż - na nasze konto złotówkowe.

Konto dewizowe:
Getin Bank II o/ Katowice

IBAN: PL 63 1560 1108 0000 9060 0004 5712, SWIFT: GBGCPLPK

 Konto złotówkowe:

Getin Bank II o Katowice
nr 47 1560 1108 0000 9060 0004 5709

 Ceny orientacyjne wg stanu na dzień wprowadzenia oferty

 

Nazwa wycieczki

Cena

 


Opis

osoba dorosła

dziecko
do 12  lat

Wenecja - perła Europy

uwaga: na miejscu płatny dodatkowo tramwaj wodny/statek  ok. 14 euro

wenecja_www.bibione.info.pl

wenecja_www.bibione.info.pl_03

18 euro

12 euro

Wycieczka do jednego z najbardziej znanych miejsc na świecie. Poznacie najsłynniejsze zabytki, najważniejsze punkty na trasie zwiedzania Wenecji. Obejrzycie je zarówno z poziomu morza - przepływając tramwajem wodnym/statkiem/ słynnym kanałem (CANALE GRANDE), jak i z poziomu lądu.

W programie - spacer i zwiedzanie Placu św. Marka - jednego z najpiękniejszych w Europie, wraz z bazyliką św. Marka - katolickim kościołem zbudowanym w stylu bizantyjskim, Pałacu Dożów (z zewnątrz) - siedziby wybieralnych władców weneckich, mostu Rialto - największego mostu w Wenecji, mostu westchnień, czas wolny.

Wenecję zwiedzamy w ciągu dnia - wyjeżdżamy z Bibione rano lub przed południem. Wracamy wieczorem lub późnym wieczorem.

 

Strona miasta - http://www.comune.venezia.it

Wenecja w blasku gwiazd
uwaga: na miejscu płatny dodatkowo tramwaj wodny/statek  ok. 15 euro

wenecja_www.bibione.info.pl_04

18 euro

12 euro

Rewelacyjna okazja na ujrzenie innego oblicza Wenecji - rzadko widzianego przez turystów tj. w blasku gwiazd. Niezapomniane widoki! W programie - przepłynięcie tramwajem wodnym/statkiem kanałami weneckimi - najpiękniejszą drogą wodną w Europie, spacer po najbardziej znanych zakątkach miasta, czas wolny. Wracamy do Bibione w godzinach nocnych.


Obejrzyjcie zdjęcia Wenecji nocą - link

Werona i Padwa

werona_www.bibione.info.pl_03

padwa_www.bibione.info.pl_03

25 euro

17 euro

Wyjazd do słynnych miast sztuki i zabytków, przechadzka śladami Romea i Julii w Weronie, wizyta w Padwie - wśród duchów wybitnych przodków. W programie m. in. w Weronie - zwiedzanie Areny (rzymskiego amfiteatru z I w n.e.), balkonu Julii Capuletti znanego z dramatu Szekspira "Romeo i Julia", gotyckiego zamku i grobów Scaligierich - rodu władającego Weroną w XIV wieku oraz Starego Miasta z pomnikiem Dantego. Zdjęcia balkonu Julii czy też swojej ręki na jej kamiennej, wspaniałej piersi będzie na pewno ozdobą w Waszych albumach zdjęciowych. W Padwie - zwiedzanie bazyliki św. Antoniego, uniwersytetu, Starego Miasta. Czas wolny.


Werona -: http://portale.comune.verona.it
Padwa - http://www.padovanet.it

Werona i Gardaland
uwaga: na miejscu płatny bilet wstępu do Gardalandu ok. 28 euro

werona_www.bibione.info.pl_04

werona_www.bibione.info.pl

25 euro

17 euro

Program "poznaj, zabaw się, wyszalej" - czyli zwiedzanie Werony, a następnie przejazd do jednego z największych parków rozrywki w Europie - GARDALANDU z tysiącem atrakcji dla każdego. Bilet wstępu upoważnia do korzystania ze wszystkich atrakcji, urządzeń na terenie parku.

Można je obejrzeć na stronie http://www.gardaland.it

gardaland_www.bibione.info.pl_06

gardaland_www.bibione.info.pl_03

Portogruaro i winiarnia Paladin
uwaga: na miejscu płatny wstęp do winiarni ok. 5 euro

winnica_paladin

10 euro

6 euro

W programie - zwiedzanie zabytkowej Starówki, bazyliki z tzw. Krzywą Wieżą.  Portogruaro - historyczne miasto kultury i sztuki. Wizyta w renomowanej winiarni Paladin

k. Portogruaro - zwiedzanie winnicy, zapoznanie się z procesem produkcji wina, bezpłatna degustacja bardzo dobrego, butelkowanego i beczkowanego wina, możliwość zakupów w rewelacyjnie niskich cenach.


Portogruaro - http://www.comune.portogruaro.ve.it/

Dyskoteka Palmariva
uwaga: na miejscu płatny wstęp ok. 8 euro, w tym 1 napój gratis
disco_bibione_07

7 euro

_____

Szalona zabawa ze znanymi, słynnymi  DJ-ami na trzech poziomach   nowoczesnego kompleksu dyskotekowego koło Portogruaro. Na każdym poziomie kompleksu inny rodzaj muzyki.  Dowieziemy Was i zabierzemy do Bibione autokarem. Więcej informacji o dyskotece - w zakładce ROZRYWKA oraz na stronie http://www.palmariva.it.

Zamki Miramare i Duino
uwaga: na miejscu płatny bilet wstępu ok. 13 euro

duino_www.bibione.info.pl

miramare_www.bibione.info.pl

15euro

10 euro

Podziwianie piękna i majestatu zamków, pałaców położonych na klifie Adriatyku, słynących z przepięknych ogrodów i pełnych przepychu wnętrz. Warto poznać historię tych pałaców oraz  legendy temu towarzyszące. Przykładem tego może być historia potencjalnego następcy tronu Cesarstwa Austro-Węgier, Maksymiliana Habsburga, który ostatecznie na skutek intryg dworskich został Cesarzem Meksyku. Dlaczego zdecydował o budowie Pałacu Miramare i nigdy w czasie swego życia go nie zobaczył ani w nim nie zamieszkał - Dowiecie się na miejscu!


Oficjalna strona:
Miramare - http://www.castello-miramare.it
Duino - http://castellodiduino.it

Triest i zamek Miramare
uwaga: na miejscu płatny bilet wstępu ok. 5 euro

miramare_www.bibione.info.pl_02

triest_www.bibione.info.pl_02

15 euro

10 euro

Triest to największy port adriatycki znany m.in. z tego, że był głównym portem wojennym floty Austro-Węgier w okresie największej świetności Cesarstwa.

Zwiedzanie słynnego, portowego miasta z jego uroczym Starym Miastem, możliwość rewelacyjnych zakupów, wizyta w malowniczym zamku Miramare i jego wspaniałych ogrodach. To właśnie w okolicach Triestu znajdziemy prawdopodobną lokalizację znanej z mitologii rzeki Styks. Granicę między światem żywych i umarłych. Podziemna rzeka mająca swe źródła w Alpach wypływa w okolicach Triestu, tuż przed ujściem do Adriatyku. Włosi twierdzą, że to jest właśnie ten tajemniczy, mityczny Styks ze swoim Haronem.


Triest - http://sites.google.com/site/triestepratica/
Zamek Miramare - http://www.castello-miramare.it

Jesolo - park wodny Aqualandia
uwaga: na miejscu płatny bilet wstępu - całodzienny ok. 27 euro, dzieci do 1,4 m wzrostu - 23 euro, do 1 m wzrostu- gratis

aqualandia_www.bibione.info.pl

lido_di_jesolo_www.bibione.info.pl_08

12 euro

6 euro

Wizyta w tropikach nad Adriatykiem :-) Aqualandia to duży, w ogromnej większości - zadaszony park wodny z niezliczoną ilością atrakcji, animacji, zjeżdżalni itp., stylistyką nawiązuje do klimatu wysp karaibskich. W pobliżu znajduje się słynna w Lido di Jesolo Grill Restauracja ze smakowitymi potrawami. Znakomita, niezapomniana, całodzienna zabawa. Autokar wyjeżdża z Bibione ok. 8.00 a zabiera Was z powrotem ok. g.16.00

Strona parku wodnego - http://www.aqualandia.it/

lido_di_jesolo_www.bibione.info.pl_03

Lignano - Aquasplash - wodny świat
uwaga: na miejscu płatny bilet wstępu ok. 13 euro

aquapark_lignano_06

5 euro

3 euro

Wodny świat tuż obok Bibione /ok. 10 km./ - baseny ze sztucznymi falami, zjeżdżalnie i multi zjeżdżalnie, trampoliny, rury wodne, piramidy, animacje dla dzieci, pirackie statki, wodne grzybki, kawiarnie, restauracje i wiele innych.

Cały kompleks znajduje się na wolnym powietrzu ale woda w basenach jest dodatkowo podgrzewana. Wyjazd 9.00 a powrót z Lignano ok. 17.00

 

Strona parku wodnego - http://www.aquasplash.it/

San Marino
san_marino

35 euro

23 euro

Wyjazd do najstarszej republiki Europy - malowniczo położonego, maleńkiego państwa San Marino, spacer trasą turystyczną, czas wolny, zakupy. Zwiedzanie Starego Miasta, Zamku z zewnątrz /wewnątrz za dodatkową opłatą/.

Tanie zakupy alkoholi, używek, sprzętu elektronicznego itp.

W San Marino nadal obowiązuje strefa wolnocłowa dla wielu rodzajów towarów.

San  Marino - http://www.sanmarinosite.com/

Florencja, Bolonia
florencja_2

47 euro

30 euro

Całodzienny wyjazd do malowniczej stolicy Toskanii, w programie zwiedzania: kościół Santa Croce, Piazza del Duomo, baptysterium, katedra Santa Maria del Fiore, Wieża Giotta, Piazza della Signoria, Palazzo Vecchio, Ponte Vecchio.

Wizyta w Bolonii będącej jednym z najpiękniejszych miast włoskich. Znajdziecie tu fenomenalne, jedyne w swoim rodzaju Stare Miasto. Jeżeli chcecie poznać Italię i jej klimat a także historię - to ta wycieczka jest prawie obowiązkowa.


Florencja - http://www.firenzeturismo.it/
Bolonia - http://www.bologna.me/

Rzym - w Wiecznym Mieście

W SERCU WŁOCH
rzym-3

rzym-5

75 euro

50 euro

 

Całodzienne zwiedzanie Rzymu: Watykan, Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Plac Wenecki, Panteon, Piazza Navona, Plac Hiszpański ze słynnymi Schodami Hiszpańskimi, fontanna di Trevi. Możliwość udziału w papieskiej audiencji generalnej - wymagane zgłoszenie chęci udziału przy rezerwacji wycieczki. Uwaga: udział w audiencji generalnej jest możliwy o ile papież przebywać będzie w Watykanie. Przejazdy tam/powrót z Bibione do Rzymu odbywają się w godzinach nocnych. Wyjazd z Bibione ok. 23.30, przyjazd do Rzymu ok. 7.00, przejazd metrem, zwiedzanie od g. 9.00 do 15.00, czas wolny, wyjazd do Bibione ok. g. 19.30, przyjazd na miejsce ok. g. 3.00.  W cenę wliczono przejazdy do centrum Rzymu metrem oraz koszt polskojęzycznego, licencjonowanego włoskiego przewodnika po Rzymie /5 godz./, polskiego pilota wycieczek, ubezpieczenia, lokalnych podatków oraz parkingów.

Rzym - http://www.comune.roma.it

Uwaga: Ceny wycieczek nie zawierają opłat za wstępy do zwiedzanych obiektów. Jeżeli konieczna jest dopłata na miejscu - jest to zaznaczone przy cenie lub opisie wycieczki.


Aby skorzystać z tej oferty wycieczki - prosimy o wypełnienie formularza rezerwacji

rezerwacja_bibione

  
konsultant wczasowy - tel. 32/ 206 20 27
INNE OFERTY WYCIECZEK FAKULTATYWNYCH Z BIBIONE

(wycieczki organizowane przez miejscowe agencje, w języku włoskim, angielskim lub niemieckim - ceny orientacyjne, możliwość zakupu tylko na miejscu)

JASKINIA POSTOJNA I ZAMEK PREDJAMA W SŁOWENII
Wyjazd z Bibione w godzinach porannych w kierunku włosko-słoweńskiej granicy. Wizyta w Postojnej - zwiedzanie z przewodnikiem słynnej jaskini - jednej z największych na świecie (bilet wstępu płatny na miejscu). Czas wolny na lunch (we własnym zakresie), po południu transfer do malowniczego zamku Predjama (wstęp płatny na miejscu), którego legenda sięga 1202 r, powrót do Bibione. Uwaga: temperatura w jaskiniach -  ok. 8 ° C, zalecane zabranie ciepłych ubrań.
Orientacyjne ceny:
- wycieczka (wtorek): dorośli - ok. 32.00 euro (dzieci 2-12 lat - ok. 18.00 euro)
- bilety wstępu: jaskinia - dorośli ok. 17 euro (dzieci ok. 10 euro), zamek - dorośli ok. 7 euro (dzieci ok. 4 euro)

Zdjęcia:
Postojna - http://en.wikipedia.org/wiki/Postojna_Cave
Predjama - http://www.predjamski-grad.si/en-index

NOC W KASYNIE
CASINO PERLA - Nova Gorica (Słowenia)

Wycieczka do miasta rozrywki. W programie - zabawa w Casino "Perła" w miejscowości Nova Gorica, kolacja w formie bufetu i czas wolny na gry do godz. 1.00 w nocy. Uczestnicy muszą mieć min. 18 lat i posiadać paszport. Cena obejmuje: podróż autokarem, wstęp do kasyna PERLA w Nova Gorica, kolację w formie bufetu.

Cena za osobę: ok. 23,00 euro

REZERWACJA NOCLEGÓW:
- apartamenty w Bibione z basenem kąpielowym
- apartamenty bez basenu
- hotele z wyżywieniem

pit-logo sot-logo asta-logo pitm
tel. +48 32/ 206 20 27, GG: 34075796, bibione@bibione.info.pl

 

 

 

 

 

 

picasa

facebook

youtube

 

 

 

 

Kopiowanie treści (w tym tekstów, zdjęć i filmów video) bez pisemnego zezwolenia zabronione. Polityka prywatności, zastrzeżenia prawne