Drukuj

<< Powrót do strony głównej

PLAŻA W BIBIONE - OPŁATY

plaza_w_bibione_02Wstęp na plażę w BIBIONE jest bezpłatny.


Większość oferowanych przez nas obiektów posiada serwis plażowy w cenie, w przypadku innych - istnieje możliwość zakupienia serwisu plażowego w korzystnych cenach w agencjach przy odbiorze kluczy (jest to tańsze niż zakup biletów bezpośrednio na plaży), po wcześniejszym zgłoszeniu u nas przy rezerwacji.

Serwis plażowy oznacza parasol + 1 leżak + łóżko plażowe (zwyczajowo pisze się o parasolu + 2 leżakach).

 

Ceny orientacyjne za serwis plażowy przy rezerwacji u nas i zapłacie w agencjach włoskich
ok. 55 euro/1 serwis/1 tydz.,

Serwis plażowy zawarty w cenach apartamentów dotyczy zazwyczaj rzędów od 4 w górę. Niektóre agencje umożliwiają na życzenie dopłatę za to, aby serwis znajdował się w rzędzie 1-4 (ok. 26 euro/1 tydzień).

Więcej informacji, wysokość opłaty za bliższe rzędy, za dodatkowe leżaki itp - w poniższym cenniku miejskim:

http://www.bibionespiaggia.com/en/tariff/

Uwaga:
  • jeżeli opis Waszego apartamentu posiada serwis plażowy zawarty w cenie lub domówiliście go u nas przy rezerwacji (za opłatą na miejscu) - to w agencji przy odbiorze kluczy dostaniecie tzw. bilet na plażę na każdy tydzień pobytu. Warto jeszcze tego samego dnia (w sobotę) przespacerować się na plażę (przecież trzeba zanurzyć stopy w Adriatyku), wybrać sobie sektor, który Wam najbardziej odpowiada i w kasie zrealizować bilet odbierając swój numer parasola. Ten numer będzie obowiązywał przez cały tydzień. Można od razu oddać w kasie bilety na cały okres pobytu.
  • jeżeli wykupiliście pobyt 2 tygodniowy, a rząd z Waszym parasolem jest odległy od morza - możecie np. zrealizować w kasie bilet na pierwszy tydzień, a z drugim biletem przyjść po tygodniu w sobotę rano np. ok. 9.00. Jest duża szansa, że zwolnią się rzędy bliżej plaży.
  • przydatny link:  oficjalna strona firmy obsługującej plaże w Bibione Spiaggia http://www.bibionespiaggia.com/en/
TRANSFERY NA PLAŻĘ

Wybierając obiekt na wakacyjny wypoczynek wielu turystów szuka oferty jak najbliższej plaży. Ale czy to jest dobry wybór? 
A może wybrać obiekt położony z dala od promenady i skorzystać z bezpłatnych transferów na plażę?

Wiele kompleksów wakacyjnych, zwłaszcza willowych, z basenami kąpielowymi, usytuowanych jest wśród zieleni, z dala od plaży - w odległości 900-1400 m. Specjalna linia (shuttle beach) dowozi turystów do nowego sektora znajdującego się pomiędzy centrum termalnym w dzielnicy Spiaggia a dzielnicą Lido del Sole.
Autobus odjeżdża z wyznaczonych przystanków co pół godziny od 8:30 do 19:00 każdego dni,a zwykle od połowy maja do połowy września.
Linia powstała ze współpracy gminy z firmą zarządzającą plażą Bibione Spiaggia i instytucją ABIT.

Specjalny bilet, który uprawnia do bezpłatnego transferu można otrzymać w agencjach, w których odbieracie klucze.
Informacja o tym, które apartamenty objęte są bezpłatną usługą SHUTTLE BEACH zawarta jest w opiesie obiektów. Są to m. in apartamenty:
Olympia, Girasoli, Loriana, delle Orchidee, dei Gelsomini, dei Fiori, Capistrano, Planetarium Resort, Maya, Selene, Solarium, Laguna e S.Elena Sud, Splendido, Valbella, Euro Residence Club, Villa Angela, Villa Cà Rossa, San Siro, Nautilus, Michelangelo, i Moschettieri, White Star, Azzurro,  Marco Polo.


Mapa przystanków SHUTTLE BEACH:

mapa www.bibione.com

 Linia czerwona - do sektora nr 30 na plaży
1. Via Maja
2. Via Ludrio
3. Villaggio Sole B
4. Villaggio Olimpia
5. Supermarket
6. Via Lemene 21/23
7. Villaggio Azzurro (przystanek autobusowy ATVO)
8. Villaggio Marco Polo
9. Via Toro

REZERWACJA NOCLEGÓW:
- apartamenty w Bibione z basenem kąpielowym
- apartamenty bez basenu
- hotele z wyżywieniem

pit-logo sot-logo asta-logo pitm
tel. +48 32/ 206 20 27, GG: 34075796, bibione@bibione.info.pl

 

 

 

 

 

 

picasa

facebook

youtube

 

 

 

 

Kopiowanie treści (w tym tekstów, zdjęć i filmów video) bez pisemnego zezwolenia zabronione. Polityka prywatności, zastrzeżenia prawne