Drukuj

pies plaza

La Spiaggia di Pluto di Bibione, czyli plaża dla zwierząt.

Tutaj Wasz pies może kąpać się i wypoczywać razem z Wami! W ostatnich latach plaża została wyróżniona przez Ministerstwo Turystyki, jako najlepsza plaża dla psów we Włoszech! Oceniane były udogodnienia dla zwierząt, infrastruktura, życzliwość personelu. Na najlepszą plażę głosowali turyści.

Plaża (120 miejsc) czynna jest zwykle od maja do września w godz. 8.30 do 19.00 w głównym sezonie i od 9.00 do 18.00 w maju/wrześniu. Znajduje się na końcu Bibione - blisko latarni morskiej (od ulicy Via Procione), w sektorze 1. To idealne miejsce dla osób wypoczywających w towarzystwie czworonogów. Parasole ustawione są w odległości ok. 5 m od siebie, dzięki czemu jest wystarczająca ilość miejsca dla ludzi i ich zwierząt. To nawet więcej niż zaleca Towarzystwo Ochrony Zwierząt.

Uwaga: wybierając się na plażę musicie posiadać kaganiec (może zostać zastosowany w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa) oraz posiadać aktualne zaświadczenie o szczepieniu psa przeciw wściekliźnie! Zaleca się szczepienie przeciwko najważniejszym chorobom zakaźnym (m. in. nosówce) oraz nie wprowadzanie psów z chorobami układu krążenia. Każdy pies musi posiadać mikrochip lub oznakowanie. Otrzymujecie parasol, łóżko plażowe, miejsce na przywiązanie smyczy, worek na nieczystości, miskę, bieżącą wodę do płukania zwierząt. Pies może pływać w wodzie zgodnie z regulaminem plaży.
 
 
mapa ze strony www.laspiaggiadipluto.com
mapa usytuowania plaży dla psów
 
 
W poprzednich sezonach letnich organizowane były tu również bezpłatne szkolenia psów (ogrodzony teren 12 x 12 m), od połowy czerwca do końca sierpnia, w każdy czwartek od 16.30 do 18.30. Lekcje prowadzone były przez wykwalifikowanych trenerów i pracowników.
 
plaza_dla_zwierzat_www.bibione.info.pl_03
 

CENNIK korzystania z plaży znajdziecie pod linkiem:

na stronie http://www.laspiaggiadipluto.com

Można skorzystać z plaży na cały dzień, na pół dnia (po 14.00) lub zakupić abonament na cały tydzień.


REZERWACJA NOCLEGÓW:
- apartamenty w Bibione z basenem kąpielowym
- apartamenty bez basenu
- hotele z wyżywieniem

 

 

 

pit-logo sot-logo asta-logo pitm
tel. +48 32/ 206 20 27, GG: 34075796, bibione@bibione.info.pl

 

 

 

 

 

 

picasa

facebook

youtube

 

 

 

 

Kopiowanie treści (w tym tekstów, zdjęć i filmów video) bez pisemnego zezwolenia zabronione. Polityka prywatności, zastrzeżenia prawne