Drukuj

KLUB WŁOSKICH PODRÓŻY EPT

Drodzy Państwo!

Nasz klub powstał w roku 2008 z myślą o miłośnikach wypoczynku w słonecznej Italii. Zarówno o tych z Państwa, których od wielu lat z ogromną przyjemnością gościmy na naszych włoskich imprezach, jak i tych, którzy dopiero poznają lub planują poznać ten piękny i różnorodny kraj. Z przynależności do klubu wynikają dla Państwa wyłącznie korzyści. Nie ponosicie żadnych opłat za przystąpienie czy uczestnictwo w klubie.

Serdecznie zapraszamy!

we love it

                                  


  OFERTA SPECJALNA DLA KLUBOWICZÓW

Przy zakupie oferty EPT:
- wczasów w apartamentach, hotelach, domkach, na kempingach we Włoszech
- pakietu autokarowego (przejazdu autokarem do Bibione, Caorle, Porto Santa Margherita, Lido di Altanea, Lido di Jesolo, Duna Verde)
- wycieczek fakultatywnych organizowanych przez EPT

każdorazowo otrzymają Państwo bonus o równowartości 5% podstawowej ceny do wykorzystania na swój kolejny wyjazd do Włoch. Bonus ważny jest przez okres 2 lat od dokonania danego zamówienia.
Służymy Państwu pomocą przy wyborze ofert.
Zapraszamy!

  REGULAMIN KLUBU WŁOSKICH PODRÓŻY EPT

1. Przez użyte w niniejszym regulaminie określenia rozumie się:
KLUBOWICZ - osoba, która przystąpiła do klubu tj. dokonała rejestracji i otrzymała potwierdzenie ze strony EPT wraz z numerem klubowicza
NUMER KLUBOWICZA - unikalny numer, przyporządkowany tylko do jednego Klubowicza, który jest podstawą do uzyskania zniżek i przywilejów (należy zawsze podawać go przy rezerwacji miejsc)
KLUB - Klub Włoskich Podróży EPT

2. Aby zarejestrować się w Klubie należy wysłać zgłoszenie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. podając w nim:
- imię i nazwisko
- adres zamieszkania
- nr telefonu
- adres mailowy
- datę urodzenia.
Przystąpienie do Klubu i uczestnictwo w nim jest bezpłatne.

3. W ciągu 72 godz. od rejestracji otrzymacie Państwo potwierdzenie przyjęcia do Klubu wraz z numerem Klubowicza.

4. Warunkiem uzyskania bonusów, zniżek, przywilejów wynikających z uczestnictwa w Klubie jest podanie numeru Klubowicza przy dokonaniu rezerwacji miejsc (podpisaniu umowy o uczestnictwo w imprezie turystycznej).

5. Klub obejmuje wyłącznie wyjazdy do Włoch, których rezerwacja zostanie dokonana za pośrednictwem EPT.

6. Zniżki, przywileje, bonusy itp. obowiązujące w danym roku kalendarzowym dla Klubowiczów zarejestrowanych za pośrednictwem serwisu www.bibione.info.pl opublikowane są na stronie www.bibione.info.pl. EPT zastrzega sobie prawo do ich modyfikacji, aktualizacji.

Wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY i dołącz do Klubu Włoskich Podróży.

 

 

pit-logo sot-logo asta-logo pitm
tel. +48 32/ 206 20 27, GG: 34075796, bibione@bibione.info.pl

 

 

 

 

 

 

picasa

facebook

youtube

 

 

 

 

Kopiowanie treści (w tym tekstów, zdjęć i filmów video) bez pisemnego zezwolenia zabronione. Polityka prywatności, zastrzeżenia prawne