Drukuj

logo

       Serdecznie witamy Państwa w naszym serwisie www.bibione.info.pl !

Strona ta powstała z myślą o miłośnikach Bibione i północnego Adriatyku, oraz z myślą o tych wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się jak najwięcej o tym wakacyjnym raju, położonym tak blisko nas, nad słonecznym, północnym Adriatykiem zwanym przez mieszkańców pieszczotliwie Adria.
Bibione, Lignano, Caorle, Porto S. Margherita, Lido di  Altanea, Duna Verde i Lido di Jesolo to najbliższe z Polski, czyste, ciepłe morze oraz wspaniały ciepły klimat podzwrotnikowy. To także przepiękne, bezpieczne, piaszczyste plaże i znakomita infrastruktura turystyczna.

 
długoletnie doświadczenie
 

Nasza firma Euro Pol Tour (EPT) organizuje wyjazdy do Bibione od 1992 r. Ponad 22 lata temu wprowadziliśmy ofertę apartamentów i hoteli w Bibione na rynek polski, nawiązując współpracę z najbardziej renomowanymi, starannie wybranymi agencjami włoskimi. I tak jest do tej pory. Jesteśmy organizatorem wyjazdów do Włoch oraz agentem wybranych włoskich firm turystycznych.

Jesteśmy kilkunastoosobowym, zróżnicowanym wiekowo, zespołem ludzi, posiadającym wieloletnie doświadczenie w pracy w branży turystycznej. Jako jedni z pierwszych, pracując jeszcze w państwowym biurze podróży, odkryliśmy w 1988 r Bibione i okolice. Odtąd też datują się nasze znajomości, przyjaźnie, kontakty z tamtejszymi właścicielami apartamentów, hoteli, kempingów, z właścicielami i pracownikami miejscowych agencji turystycznych itp. Bez fałszywej skromności, z pełną odpowiedzialnością za te słowa, możemy powiedzieć, że jako organizator wyjazdów mamy największe w Polsce doświadczenie w organizowaniu wyjazdów do Bibione, Lignano, Caorle i Lido di Jesolo i okolic.
 

wiarygodność i bezpieczeństwo
 
 
Należymy do renomowanych - polskich i międzynarodowych organizacji turystycznych:

Polskiej Izby Turystyki "PIT"
Młodzieżowej Izby Turystyki "PITM"
Forum Turystyki Przyjazdowej
Śląskiej Organizacji Turystycznej "ŚOT"
American Society Of Travel Agency "ASTA" (Amerykańskie Zrzeszenie Agencji Turystycznych)
 

dlaczego my?

 
Turystyka jest naszą pasją! Dlatego oprócz stałego rozwijania naszych wiodących destynacji tj. wyjazdów do Włoch i innych krajów południowej Europy, organizujemy również  dalekie podróże - do Argentyny, Peru, Japonii, Meksyku, USA itd.
Mimo upływu lat i odkrywania nowych ciekawych miejsc na wyjazdy turystyczne - Bibione wciąż zajmuje ważne miejsce w naszej ofercie wakacyjnej a także... w naszych sercach. To jest naprawdę wspaniałe miejsce na wczasy, na odpoczynek - praktycznie przez cały rok. Mamy nadzieję, że dzięki tej stronie - również i Wy odkryjecie - dlaczego tak się dzieje i dlaczego nazywamy  to miejsce "wakacyjnym rajem" :-)


Aby lepiej przybliżyć naszą firmę tym z Państwa, którzy nas jeszcze nie znają, przekazujemy kilka informacji:

 
Posiadamy bardzo dużą ofertę apartamentów, domków i hoteli w Bibione, Caorle i Lido di Jesolo na rynku polskim. Są to zarówno eleganckie, komfortowe obiekty z basenami kąpielowymi i wszelkimi wygodami, jak i obiekty średniej klasy czy też klasy ekonomicznej.
Oferujemy dojazd nowoczesnymi autokarami z wielu miast Polski: do Bibione, Porto Santa Margherita, Caorle, Lido Altanea, Duna Verde, Lignano i Lido di Jesolo.
Można dokonać u nas rezerwacji różnorodnych wycieczek fakultatywnych do najciekawszych miejsc w okolicy, w bardzo dobrych cenach (rezerwacja w Polsce) przed i po sezonie. Wycieczki odbywają się pod opieką polskich pilotów.
Wszyscy nasi turyści wyjeżdżający do Włoch są przez nas ubezpieczeni w Towarzystwie Ubezpieczeń Signal Iduna co gwarantuje, zgodnie z Warunkami Ubezpieczenia, zwrot nawet najmniejszych kwot poniesionych na leczenie za granicą. 
Ceny większości apartamentów w Bibione zawierają już opłaty za korzystanie z prądu, gazu, wody. Dodatkowo nasze ceny zawierają nie tylko ubezpieczenie uczestników od kosztów leczenia ale także następstw nieszczęśliwych wypadków, utraty bagażu i ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.
Nie znajdziecie Państwo u nas żadnych ukrytych dopłat. Wszelkie informacje o tym co zawiera, a czego nie zawiera cena - podajemy w sposób czytelny w opisie obiektu.
Jako polski organizator turystyki - tour operator, posiadamy gwarancję ubezpieczeniową Signal Iduna  oraz zezwolenie, na  organizowanie imprez turystycznych na całym świecie, wydane przez Marszałka Województwa Śląskiego nr nr 0717.
Dla Państwa wygody stworzyliśmy nasz dział sprzedaży indywidualnej ofert w regionie północnego Adriatyku - internetowe biuro EPT, w którym możecie drogą on line dokonać rezerwacji naszych imprez przez 24 h na dobę.
 
Jako jedna z nielicznych firm w Polsce oferujemy Państwu naszą usługę HELP LINE - telefon dyżurny/alarmowy w Polsce. Podczas Waszego dojazdu na miejsce, kwaterowania i opuszczania apartamentów/hoteli dyżuruje przy nim całodobowo nasz pracownik. 
 

Zapraszamy !

pit-logo sot-logo asta-logo pitm
tel. +48 32/ 206 20 27, GG: 34075796, bibione@bibione.info.pl

 

 

 

 

 

 

picasa

facebook

youtube

 

 

 

 

Kopiowanie treści (w tym tekstów, zdjęć i filmów video) bez pisemnego zezwolenia zabronione. Polityka prywatności, zastrzeżenia prawne